Innowacja i technologie w chmurze

Jesteśmy firmą, której celem jest wprowadzenie klienta w obszar innowacji cyfrowych i przedstawienie możliwości ich komercyjnego wykorzystania.

Blockchain, sztuczna inteligencja, IoT to nie tylko modne tematy do wizjonerskich rozmów, ale dla nas oznaczają możliwość dostarczenia naszym klientom przewagi nad konkurencją, opartej na produktach i usługach, które są łatwe, wygodne i szybkie.

Obecnie koncentrujemy się na wspieraniu naszych klientów przy wdrożeniu technologii w chmurze do codziennych zastosowań biznesowych. W tym zakresie oferujemy usługi takie jak migracja danych do chmury i bieżące zarzadzanie oraz integracja chmury prywatnej i publicznej. Wspieramy naszych klientów na miejscu lub zdalnie, dzięki wypracowanemu w ciągu ostatnich lat doświadczeniu w zakresie rozwiązań typu „nearshore”.

Nasz zespół specjalizuje się w integracji istniejących systemów
z rozwiązaniami w chmurze oraz w łączeniu potencjału technologii Blockchain i sztucznej inteligencji z łatwością użytkowania dostarczaną przez Salesforce.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Salesforce.com w Polsce i posiadamy kilkuletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów IT. Nasze rozwiązania oparte na platformie Salesforce umożliwiają firmom automatyzację procesów biznesowych, co przekłada się większych zwrot z inwestycji, jednocześnie obniżając koszty związane z obsługą klienta.

Nasz zespół, to:

  • Certyfikowani specjaliści Blockchain
  • Konsultanci, Analitycy Biznesowi, Programiści i Testerzy Salesforce
  • Specjaliści Microsoft Azure
  • Specjaliści rozwiązań w Chmurze