Bankowość cyfrowa i Fintech

Dzisiejsze instytucje finansowe wiedzą, jak ważne jest zapewnienie szeregu nowoczesnych i elastycznych usług on-line dla swoich klientów. Ruch w kierunku digitalizacji jest złożonym przedsięwzięciem, które często wymaga kompleksowych projektów obejmującego całą firmę.

Takie kluczowe zmiany wymagają rozwoju oprogramowania przy użyciu elastycznych metodologii, które pomagają zaspokoić potrzeby biznesowe i skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek.

Be Shaping The Future ma doświadczenie we wdrażaniu tego typu transformacji, oferując pomoc i wsparcie we wprowadzaniu kompleksowych systemów (typu end-to-end) dla liderów branży z całego świata – banków, ubezpieczycieli i organizacji rządowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i atrakcyjnych formularzy sprzedażowych firmy posiadają wyjątkowy punkt pierwszego kontakty dla nowych klientów którzy chcieliby skorzystać z ich usług.

Be Shaping The Future jest oficjalnym partnerem firmy Backbase. Są oni twórcami platformy Customer Experience, umożliwiającej szybkie tworzenie portali internetowych z unikatowym wyglądem i potężnymi możliwościami integracji. Pracując z tymi technologiami, użytkownicy biznesowi, mają bezpośredni wpływ na automatyzację i optymalizację procesów poprzez wykorzystywanie narzędzi analitycznych i możliwości targetowania docelowych grup klientów.

Zespół Be Shaping The Future był zaangażowany w wiele projektów dla największych instytucji finansowych na świecie – zarówno samodzielnie, jak i w ścisłej współpracy z Backbase. Nasi konsultanci są dziś jednym z najbardziej doświadczonych programistów Backbase Forms, którzy są w stanie realizować duże projekty, świadczyć usługi doradcze, a także prowadzić szkolenia i seminaria.

Nasza ekspertyza obejmuje również rozwiązania w zakresie cyfryzacji: pomogliśmy wielu instytucjom finansowym w przekształceniu  niektórych procesów (wewnętrznych i zewnętrznych z udziałem klientów i dostawców) w natywne procesy cyfrowe, zapewniające taką samą ważność prawną poprzez najbezpieczniejsze i najlepsze w swojej klasie technologie podpisu cyfrowego.

Razem z naszym partnerem Euronovate, Be Shaping The Future ściśle współpracuje z wieloma instytucjami bankowymi, aby wprowadzić nowe kanały dystrybucji w postaci aplikacji na telefony komórkowe i tablety z sygnaturami biometrycznymi, zaawansowanego rozpoznawania klienta – zapewniając przenośność i bezpieczeństwo na nowy poziom.

Nasi specjalizacji, to:

  • Architekci rozwiązań cyfrowych
  • Forms modelerzy, analitycy biznesowi i systemowi
  • Programiści Front-End / Back-End
  • Programiści aplikacji mobilnych
  • Testerzy i inżynierowie automatyzacji testów