O firmie

Wprowadzamy Usługi Finansowe w Doskonałość

Grupa Be pozwala wiodącym instytucjom finansowym z całej Europy zarządzać złożonością transformacji biznesowej. Współpracujemy z naszymi klientami, aby pomóc im osiągnąć najbardziej ambitne cele: (prze)projektowanie modeli biznesowych, dostosowanie ich do wymogów regulacyjnych i rynkowych, sukces w erze cyfrowej.

Wierzymy, że sukces jest napędzany współpracą i zamiłowaniem do wydajności. Nasz rosnący zespół ponad 1100 różnorodnych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów łączy wiedzę branżową z bogatym doświadczeniem praktycznym, współpracując z globalnymi graczami, którzy kształtują obecny i przyszły krajobraz finansów. W Grupie Be oferujemy klientom strategiczne i operacyjne usługi od doradztwa zarządczego po opracowywanie rozwiązań.

Be Shaping The Future zbudowało stabilną pozycję rzetelnego partnera dla organizacji finansowych, który analizuje złożonych wymagań, znajduje rozwiązania i wdraża je w całości, niezależnie od ich złożoności. Kluczowym czynnikiem sukcesu jest połączenie wiedzy IT, efektywności wdrożeń w modelu nearshore, zwinności wdrożenia i doskonałego zrozumienia branży finansowej, wdrażanych przez zespół specjalistów posiadających wszystkie wymagane umiejętności i pracującego według najwyższych standardów jakościowych.

Od założenia Be Poland w 2013 roku stale poszerzamy i dostosowujemy nasze spektrum usług. Dziś mamy przywilej mieć w naszym zespole najlepsze osoby z każdego sektora, w którym działamy.

Aby dalej się rozwijać, chcemy przyciągnąć nowych pracowników z talentem, pasją, dyscypliną i energią potrzebną do wsparcia naszych klientów w obliczu wyzwań stawianych w coraz bardziej złożonym świecie.